Site news

Admin CIU 'ın resmi
Uzaktan Eğitim Derslerine Erişim Bilgileri/Distance Education Course Access
yazan Admin CIU - 14 October 2019, Monday, 15:25
 

Sevgili öğrenciler, uzaktan eğitim derslerine erişim için gerekli olan bilgileri ekteki dosyada bulabilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear students, you can find information about accessing distance education courses in the attached file.

Admin CIU 'ın resmi
Hoşgeldiniz!
yazan Admin CIU - 4 February 2016, Thursday, 11:40
 

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Portalına hoşgeldiniz. Bu portala giriş yapmak için size üniversite tarafından verilen giriş bilgilerini kullanmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra derslerinizi görüntüleyebilecek ve öğretim üyelerine ulaşabileceksiniz.

Başarılar...

 


Mevcut dersler

Yüksek öğrenim gören her gence anadilinin yapı ve işleyiş özelliklerini gereğince kavratabilmek. Dil-düşünce bağlantısı açısından yazılı ve sözlü anlatım vasıtası olarak Türkçeyi doğru ve güzel kullanabilme yeteneği kazandırabilmek. Öğretimde birleştirici ve bütünleştirici bir dili hâkim kılmak, ana dili şuuruna sahip gençler yetiştirmektir.

This course provides orientation to modern Turkish language for foreign students who wish to communicate in this language for their needs. It mainly focuses on basic grammar and sentence structure forms in Turkish. The required grammar and vocabulary will be developed through exercising everyday situations in various contexts.